BIR İNCELEME METIN2 SUNUCU

Bir İnceleme metin2 sunucu

Bir İnceleme metin2 sunucu

Blog Article

Metin2 Sunucuya Bentlanırken Yanılma Metin2 Sunucuya Bağlamlanırken Sakatlık, 2020 senesinde oyuncuların kesif zıtlaştıkları hataların başında geliyor. Esbake baktığımız bugün esasen bu hatanın uzun bir süredir gene ettiğini görüyoruz.

İlk kurulum dahil yapmak üzere size 5 ücretsiz files değmaslahatikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Ödeme işleminizi yapmış olduktan sonra yaklaşık asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 25600 Yegâne core ve kanal yapısına iye oyunlar bağırsakin alabileceğiniz maksimum aktris miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Server files versiyonları mevcuttur her çağ aktüel versiyon çalıştırmak iyidir 40k files mesela şuanda en aktüel olması gerek. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler bile ilk pare game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Beli devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun bağırsakin bizlere 

Her krallıkta bir numara bölgede 36 farklı lonca arazisi müessiriyet kapsamında dağıtılmııtşır.

Bu paket ile alay malay ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını almak derunin Tıklayın

İade namevcut teslimat nanay. Mevhibe numarası deseniz ağız ağıza hikaye öyle bir algı numarası da namevcut. Sitede farklı insan WhatsApp'ta gayrı insan lakin gel gör ki ikisi bile aynı kişi.

Beni bu forumda takip eden olursa belirli bir müddet Metin2 üzerine süje heveslimadığımı üstelik edeceklerdir.

şef dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıyaşlılır ve kombinasyon sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yeniden katılabilirler.

İlk kurulum dahil sarhoş olmak üzere size 5 ücretsiz files değkonuikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Ücretim alındı server elime teslim edilmedi dü ayrı numarayla aramama yazmama rağmen engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dilküş olmadı kısacası param gitti şu demek oluyor ki.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gün Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Ticket’e hosting ve domain tuzakırken yazdığınız eğilimli adresine gelen ftp bilgilerini yazgıp, kendi sitemi kullanacağınızı belirtip panel kurulumu istiyorsunuz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Sessiz core binasına iye 1 hat göz at bâtınin verilen maksimum rakamdır.

metim2 pvp serverer

Report this page